Про нові знання і враження

10 листопада відбувся онлайн-тренінг «COVID-19. Які труднощі виникають під час карантину і як з ними боротися» в рамках тренінгового центру розвитку та самореалізації «Генезис» на платформі ZOOM.

Андрій Кінаш – тренер експерт громадянської освіти, представник ГО “МАРТ” та ГС Освітній дім прав людини в Чернігові, волонтер і друг нашої бібліотеки, якій підготував тренінг для бібліотекарів шкіл міста під керівництвом методиста із бібліотечної справи Тетяни Кирпоти, як завжди, був неперевешений!

Разом із колегами ми розглянули ситуацію карантину, проаналізували всі його етапи, визначали зміни, які відбуваються з нами та знайшли багато класних способів подолати труднощі, що виникають. Формат заходу дав можливість спілкуватися, задавати запитання, грати в слова, учасників було понад 40 осіб! Дякую колегам за активність, швидкість і мобільність – справжні бібліотекарки! Андрію окрема вдячність не тільки за запропоновані варіанти подолання труднощів, але і за добірку заходів, які варто запровадити у бібліотеках! Ми справді отримали нові знання і враження!

Успіхів нам всім і подолання труднощів легко і розумно! Далі буде! 😀

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: