Будь у тренді: МІГ в онлайн!

Унікальність 2020 року полягає в тому, що, забравши в нас багато звичного в роботі та живому спілкуванні, цей рік дав унікальні можливості освоєння незвіданого, цікавого, прогресивного. За будь-яких обставин можна рухатися вперед і перемагати власну інертність, лінь, небажання навчатися новому. Та тільки зробиш перші кроки – процес починає захоплювати.

Академія української преси спільно з Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus  цієї осені оголосила про старт абсолютно нового проєкту з медіаграмотності!

Головна бібліотекарка Валентина Гринько мала унікальну можливість долучитися до авторського тренінгу на острові Чунга-Чанга «Будь у тренді: МІГ в онлайн!». Три дні інтенсиву, а інформації – цілі мегабайти.

Під чуйним та професійним керівництвом Тетяни Іванової та Світлани Ізбаш учасники перенеслися на ділянку суші, де немає місця фейкам, пропаганді та медійним маніпуляціям! А є правдивий небосхил інформації, медіаграмотність цілий рік, і критичне мислення з новинним аналізом!

Пандемія коронавірусу визначила гостру необхідність набуття цифрової компетентності, тому на  тренінгах, які організовані Академією Української преси навчають освітян, журналістів, бібліотекарів, громадських діячів та всіх охочих дидактиці онлайн-навчання, надають методичний інструментарій для роботи в таких онлайн-платформах як Padlet, Jamboard, MentiMeter, Kahoot, Lernis, Bitmoji.

Було продемонстровано, як можна вдало виконати вправи з медіаграмотності, що застосовувалися під час звичайного навчання за допомогою онлайн-інструментів, при цьому не втрачаючи живого спілкування, групової динаміки, синхронної взаємодії та коллаборації.  Учасники настільки захопилися процесом, що створили надзвичайно творчі вправи для своїх учнів, відкриваючи для себе та інших нові можливості. Під час навчання спостерігалася неймовірна синергія, обмін досвідом, народжувалися нові ідеї, а час пролетів непомітно.

https://fb.watch/20IdhCU8PT/

Залишається тільки радіти дружній підтримці, приємному спілкуванню і сміливо можна стверджувати, що такі онлайн-тренінги – це атмосферний захід для тих, хто не уявляє своє життя без постійного саморозвитку та навчання медіаграмотності впродовж життя!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Створити новий сайт на WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: