Сповідь вільнолюбної

Якщо ви дуже часто натрапляли на позитивні відгуки про “Місто дівчат” і вам здалося, що ця книжка класна, то вам не здалося.

Запаморочливий Нью-Йорк, богема, актори, кохання, молодість… Усе це розповідає вільнолюбна жінка, яка вміє описати людей і події “з вогником”. Роман охоплює майже пів століття і є в ньому місце і для легковажних гульок, і для людських трагедій, і для сварок, і для кохання (дуже різного), і для дружби (не менш різної) і для жахів війни. І все це написано без найменшого пафосу, від чистого серця і подекуди з неперевершеним гумором.

Жіноча доля ніколи не була простою, але це не означає, що справжня жінка не може отримувати від цього життя задоволення. Гіркі помилки є в житті кожної людини і кожен по-своєму вчиться із ними жити. Який шлях обрала героїня Вівіан – читайте в романі “Місто дівчат”.

Замолоду, Анджело, ми стаємо жертвами хибного уявлення про те, що час загоїть наші рани і що все рано чи пізно утрясеться. Але з віком пізнаємо сумну істину: дечого нам ніколи не вдасться залагодити. Деякі помилки не виправить ніщо — ні плин часу, ні найпалкіше бажання.

Я на власному досвіді переконалася, що це найважчий урок з усіх.

З певного віку ми всі ходимо цим світом у тілах, скроєних із таємниць, сорому, смутку і давніх незагоєних ран. Через усі ці страждання наші серця стають зболені й понівечені, та все ж ми сяк-так тягнемо лямку далі.

Мода — це така штука, мої дорогенькі: її не треба дотримуватися, хоч що там хто каже. Запам’ятайте собі: жодна модна тенденція не обов’язкова, а якщо вдягатися надто вже по-модному, здаватиметься, що ви невпевнені в собі. Париж — це, звісно, добре, але не можна сліпо копіювати все, як у Парижі, тільки тому, що це Париж, ну так же?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: