Бібліотечний проєкт “LibraryБлог” стартував!

Публічність невпинно стає трендом останніх років. З часу винайдення друкарського верстата принципи медіа були доволі тривіальними: інформація йшла від професійних медіавиробників до пасивних медіаспоживачів. В ХХІ столітті ситуація кардинально змінилася. Медійний контент створюють усі – від малого до старого. Відповідаючи на виклики сучасності та запити наших читачів, бібліотека запропонувала новий проєкт “LibraryБлог”. Тепер у бібліотеці можна створити свій власний медійний продукт: презентаційний ролик, соціальну рекламу чи блогерське відео.

Ми допоможемо юним блогерам пройти шлях від розробки ідеї до створення готового відео. У бібліотеці є всі умови для фото- і відеозйомки, відеомонтажу, написання сценаріїв, пошуку фонограм для музичного оформлення. Подібна практика також спрямована на залучення дітей та підлітків до активного читання.

Першою ластівкою в межах проєкту стало відео, створене для дітей Грузії учнями 2 класу ЗОШ №5 м. Полтави “Вітаємо Всесвітню столицю книги разом із улюбленою бібліотекою!” (Тбілісі – Всесвітня столиця книги-2021). 

Діти натхненно включилися в творчий процес: підготували тексти для презентації своєї улюбленої книжки, одягли яскраві костюми з національним колоритом, вибрали цікаві локації у бібліотеці для зйомки. Батьки тим часом могли ближче познайомитися з бібліотекою, новими надходженнями від Інституту української книги та вибрати для себе щось цікавеньке та пізнавальне.

Тепер ми з нетерпінням будемо чекати відповіді від грузинських друзів.

Читання єднає!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
<span>%d</span> блогерам подобається це: