
У п’ятницю, 2 квітня, відбулася чергова онлайн-зустріч медіаграмотної спільноти – учасників відкритого клубу тренерів «Майстерня медіаграмотності». Вона зібрала 124 учасники з усіх куточків України. Ідейною натхненницею та модераторкою зустрічі була Олена Тараненко, менеджерка з розбудови потенціалу проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».
Від Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара у заході взяла участь головна бібліотекарка відділу соціокультурної роботи та медіатренерка Валентина Гринько.
Традиційно на засіданні учасники і плідно попрацювали, і повчилися, і пограли, і збагатилися спільним досвідом. Цього разу – з акцентом на особливості роботи в інфомедійній грамотності з підлітками. Навіть свій тренерський вік визначили як шкільний у поєднанні ролей “дитина – дорослий – батьки”. Бо ж вчимося все життя!

Спікерами четвертого засідання стали: учасники клубу Марина Кафтан (Київ), Ірина Шепенюк (Чернівці), Максим Запорожченко (Миколаїв), Анна Киналь (Вінниця); регіональна координаторка IREX Надія Кравченко (Кропивницький).
До речі, приємно зазначити, що книга Марини Кафтан «Історія брехні. Як ми обманюємося» вже є у фонді нашої бібліотеки. Вона розповідає про різноманітні маніпуляції, фейки та махінації. Окрім того, книжка містить дієві інструменти, що стануть у пригоді як підліткам, так і дорослим. Читачі дізнаються, як безпечно користуватися соцмережами, дивитися відео на ютубі та перевіряти інформацію, яку споживають щодня з різних джерел.
