Роман про книголюбов

Жоден книголюб не зможе байдужо пройти повз книжку з назвою “Хранителі книги”, а саме так називається новинка нашого фонду від Українського інституту книги. Написала цей твір лауреатка Пулітцерівської премії письменниця Джеральдін Брукс.

Коли я розгорнула книжку, то побачила ось що:

Моє книголюбське серденько тьохнуло і я зрозуміла, що не зможу не прочитати цей роман. І він мене не розчарував.

Дивовижне переплетення незвичайної долі середньовічного манускрипту та непростих історій людей, сімей і націй. Разом із консерватором давніх рукописів Ханною Гіт читачі зануряться у епохи війн та інквізиції, аби дізнатися, що ж сталося із коштовною реліквією. Хто створив цю унікальну книжку, хто оберігав її і яких поневірянь довелося зазнати тим, хто зміг зберегти рукопис для нащадків?

Буде непросто, адже люди вміють влаштувати одне одному пекло. І як при цьому тендітним пергаментним сторінкам не згоріти на вогнищах історії? Якщо така перспектива вас не лякає, запрошуємо у карколомну мандрівку в минуле.

Та попри всі жахи і труднощі, які доведеться подолати героям, роман пройнятий трепетною любов’ю до книжки. Ось лише одна цитат на підтвердження цього:

Щоразу, як працюю з рідкісною красивою річчю, перший дотик до неї викликає якесь дивне, проте сильне відчуття. Це водночас схоже на доторк до дроту під напругою і погладжування тім’ячка новонародженого.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: