Таємничо-романтичний роман “Еля”

Якщо ви з теплом згадуєте світлі миті свого дитинства, любите історії про кохання, які розгортаються на тлі родинних таємниць та містичних пригод, – роман Оксамитки Блажевської «Еля» багато чим вас порадує.

Початок дуже оптимістичний, серпанковий і трохи загадковий. Разом з героїнею вам захочеться пригадати щось зі своїх малечих років – особливі місця для ігор, друзів дитинства, маленькі щоденні дива. Але дещо вас у романі одразу ж здивує: уявіть, ви повертаєтесь до рідного села і зустрічаєте хлопчика один в один як ваш давній друг, і він точно не син вашого знайомця і знає про вас речі, які міг би пам’ятати лише той хлопчина з дитинства. Як таке може бути? Хто ж ця дитина?

І це лише одна загадка із низки дивних таємниць. Чекають на вас родинні артефакти, блукання нічним замком і навіть привиди.

Але, крім пригодницької лінії, є й життєва – про непросту долю дівчини, яка вже багато лиха встигла спізнати за своє ще коротке життя і тепер шукає собі нове місце, нову себе у цьому світі. Чи знайде? Відповіді під світло-ніжною обкладинкою роману «Еля».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: