Ніч у бібліотеці: місія – врятувати зниклу читачку

Скрегіт, таємничий шурхіт, тихі зітхання між книжковими стелажами, палахкотіння свічок… Хто б не хотів потрапити у таку горор-атмосферу? Поталанило відчути все це двадцятьом сміливцям. Містика почалася ще під час розподілу команд: тричі ми перераховували і щоразу натрапляли на зайвого учасника, та врешті виявилося, що ніякого двадцять першого немає і не було. Жартики привида?..

Далі героїчні команди “Мисливці за привидами”, “Екстрасенси”, “Відьмаки” та “Гравіті Фолз”, озброєні ліхтариками, подалися крізь морок і темряву рятувати зниклу понад двадцять років тому читачку. Її безтілесний дух витав кабінетами і залами нічної бібліотеки, намагався зв’язатися із учасниками через спіритичну дошку, підсовував у книжки підказки на обгорілих сторінках, навіть з’явився на екрані старенького телевізора. Не обійшлося і без Гоголя. Хіба міг Микола Васильович пропустити такі ̶в̶е̶ч̶о̶р̶и̶ ̶н̶а̶ ̶х̶у̶т̶о̶р̶і̶ бібліотечні пригоди?

Це було моторошно… А ще весело. Ми надовго запам’ятаємо таємничого Чорного Стаса :), надприродну інтуїцію “Мисливців за привидами” і дотепного хранителя підвалу. А від стін другого поверху ще й досі відлунюють зойки та верески наших сміливих учасників.

Урешті місія здійснена – читачка порятована, скарби поділені, гострі враження назавжди заархівовані в серденьку. Та привид того невідомого двадцять першого учасника, здається, і досі блукає в бібліотеці і хоче щось нам сказати…

Дякуємо Обласному молодіжному центру за неймовірну ідею та натхнення. Далі буде!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: